Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 20 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

У цей день добре садити плодові дерева, смородину, аґрус, малину, виноград, ожину, полуницю. Рекомендується організувати полив і підгодівлю мінеральними і органічними добривами.

post_thumb_preview
На городі

Замочуйте насіння і сійте на тривале зберігання. Обробіть землю: вспахуйте, рихліть, звільняйте від бур'янів. Можна обприскати спеціальними розчинами або окурити рослини від паразитів і збудників захворювань димом. Збирайте врожай наземних плодів.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні буде вдалим посів і посадка пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо, які мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди. Також можна садити кучеряві, плетисті рослини.

post_thumb_preview
В будинку

Заготовлюйте лікарські рослини. Відправляйтеся на кухню, щоб заготовити продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вина. Можна косити газон.

Корисно знати!

Скорпіон є другим по родючості знаком після Рака. При посіві та посадці в дні Скорпіона, рослини швидко сходять, розвивають міцне стебло і потужну кореневу систему.

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 921
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.