Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 2 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Внесіть органічну підгодівлю в невеликих дозах. Головне не залити і не перегодувати рослини, через те, що в цей день високий ризик розвитку грибних захворювань і гнилі. Проріджуйте і підсапуйте сходи.

post_thumb_preview
На городі

Попри те, що в дні Риб сприятливо садити, сіяти і пересаджувати практично всі рослини, в повний місяць дані роботи проводити не можна. Краще обробити землю, прополоти бур'яни. Можна продовжити збір врожаю і посівного матеріалу.

post_thumb_preview
У квітнику

Зосередьтеся сьогодні на щепленні, окуліруванні, можна заготовити черенки для щеплень, вкорінити їх, а також зайнятися обрізанням дерев і чагарників.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день можна продовжити робити зимові заготовлення, головне не вдаватися до термічної обробки: соліть і сушіть овочі і фрукти, робіть вино. Рекомендується зайнятися покосом газону.

Корисно знати!

Риба є третім знаком стихії Води і вважається дуже продуктивним знаком. Однак в дні повного місяця рекомендується утриматися від багатьох робіт, щоб уникнути негативного впливу на рослини.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1083
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.