Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 19 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Вересневі ночі стають все холодніше, поспішіть посадити все, що запланували. Успішно пройде посадка саджанців персика, вишні, груші, встигнуть вкоренитися сливи, абрикоси і яблуні.

post_thumb_preview
На городі

Сійте насіння редьки та інших коренеплодів і швидкозростаючі зеленні культури. Можна садити огірки з дорощуванням в теплиці або на підвіконні. Організуйте помірний полив, зайва волога зашкодить рослинам. Підготуйте грядки для осінніх та підзимових посадок.

post_thumb_preview
У квітнику

Вдалою буде посадка і пересадка бульбоцибульних квітів: первоцвітів, лілій. Можна висаджувати декоративні чагарники, троянди, клематіси. Займіться укоріненням живців.

post_thumb_preview
В будинку

Другий місячний день підходить для домашніх справ. Сьогодні все вдасться від масштабного ремонту до легкого прибирання. Добре цей день присвятити саду і рослинам. Можна пересадити газони, а ось від поливу квітів краще утриматися.

Корисно знати!

У дні Терезів вдало сіяти, садити й пересаджувати овочеві та квіткові рослини, ягідні і плодові дерева, здійснювати укорінення живців, щеплення і обрізку.

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 1402
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.