Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 18 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

У другій місячний день можна садити й пересаджувати деревні і чагарникові рослини. Рекомендується нарізати і укоренити пагони, внести в грунт мінеральну підгодівлю. Також поливайте і розпушуйте землю, заготовляйте насіннєвий матеріал.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні непоганий день для посіву на розсаду пасльонових культур і цибулі - шніт, батун і ріпка. З коренеплодів можна посадити буряк і мангольд. Сійте зелень: петрушку, селеру, кріп, спаржу, щавель, шпинат і чабер.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте квітки лікарських рослин. Садіть трав'янисті півонії, бородаті іриси, клематиси. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Добре зайнятися декором приміщень, переставити меблі, пересадити квіти. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вдасться особливо смачним і повітряним. Також варто провітрити будинок і не поливати рослини, так як є ризик, що в коренях заведуться шкідники.

Корисно знати!

У дні Терезів добре садити квіти, декоративні культури, рослини з дрібними, але прекрасними плодами і квітами. Також ці дні сприятливі для посадки кісточкових плодових дерев.

Опубліковано: 21 сер 2019
Переглядів: 1312
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.