Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 17 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні молодика краще утриматися від багатьох видів робіт в саду. Однак в ці дні дозволено обробляти рослини від хвороб і шкідників, займатися санітарним обрізанням, вносити в землю рідкі добрива.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна вносити мінеральні та органічні добрива, (і калій) якщо це вимагається. У Діві сприятлива пікіровка і пересадка рослин, особливо посіяних в Раку, Скорпіоні та Рибах. Вони швидко оговтаються від ран, отриманих при пересадці.

post_thumb_preview
У квітнику

Діва протегує посіву і посадці не на рясний урожай однорічних квітів, невисоких декоративних дерев і чагарників, які не призначені для плодоношення, кучерявих і повзучих рослин, суниці. Однак, якщо є можливість утриматися від посіву і посадок в дні молодика, краще не садити.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна приступати до реалізації всіх задуманих планів. У цей день немає обмежень і перешкод для чого-небудь. Також продовжуйте займатися заготівлею лікарських рослин. Можна переробляти отриманий урожай, головне без термічної обробки.

Корисно знати!

Діва є малородючим знаком, який хороший для посіву однорічних квітів. Овочеві рослини зазвичай мають добру кореневу систему, але дають невеликий урожай зі слабким смаком, запахом і соковитістю.

Опубліковано: 21 сер 2019
Переглядів: 1188
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.