Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 16 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сійте однорічні квіти, садіть невеликі декоративні дерева і чагарники, які не призначені для плодоношення. Вдалою буде посадка кучерявих і повзучих рослин - плетистих троянд, суниці та інших. Можна провести пікіровку рослин, які посіяні У Раку, Рибах і Скорпіоні.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні дозволено проводити будь-який з видів обрізки, вносити в грунт добрива, а також заготовляти цілющі трави. З овочевих культур можливі посів на розсаду і посадка з дорощуванням в теплиці сіянців огірків і гіркого перцю. Із зелені рекомендується сіяти: петрушку, кріп, аніс, артишоки і валеріану.

post_thumb_preview
У квітнику

У цей день можна висаджувати трав'янисті і деревовидні півонії. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Цей день підходить для дрібних справ по дому. Зосередьтеся на покупці потрібних речей в будинок, починаючи з побутової техніки і закінчуючи картинами. Проведіть час на кухні: консервуйте, соліть, маринуйте. Головне, не консервуйте фрукти.

Корисно знати!

Діва вважається малородючим знаком. У дні Діви добре удобрювати сад і город, підгодовувати кімнатні рослини, висаджувати живоплоти.

Опубліковано: 21 сер 2019
Переглядів: 1244
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.