Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 15 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Прибирайте урожай на зберігання, боріться з хворобами і шкідниками, вирізайте хворі гілки дерев і чагарників. Сійте газонну траву. Якщо ви вирощуєте виноград, саме час зайнятися виноробством.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте врожай на зберігання, включаючи картоплю. Успішною буде викопування шніт-цибулі, батун, коренеплодів для зимової вигонки зелені. Можна зайнятися прищипкою томатів і перцю, прополоти і обробити грунт, провести боротьбу зі шкідниками.

post_thumb_preview
У квітнику

Не варто сьогодні організовувати полив. День підходить для подзимнего підсіву: левкоїв запашних і осінніх, волошок шорсткуватих і садових, незабудок альпійських, а також віоли Віттрока.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні несприятливий день для початку ремонтів і зайвого фізичного навантаження. Відправляйтеся на кухню і займіться переробкою врожаю в домашні консерви: соліть, варіть, сушіть і маринуйте фрукти і овочі, вичавлюйте соки.

Корисно знати!

У дні Льва сприятливий період для засіву газону, обрізки сухих гілок у дерев і чагарників. Обрізати сухі гілки найкраще при спадному місяці.

Опубліковано: 21 сер 2019
Переглядів: 1211
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.