Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 14 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Якщо у вас в саду є рослини, які вимагають пересадки, їх час пересадити. Робіть щеплення і перещеплення, обробіть рослини від хвороб і шкідників. Приберіть бадилля і опале листя, займіться благоустроєм саду.

post_thumb_preview
На городі

Приведіть у порядок ділянки, які звільнилися від врожаю. При необхідності посадіть скорцонеру, а з пряно-зеленних рослин - гірчицю, фенхель, валеріану. При збиранні соняшнику під знаком Рак маслосемена добре збережуться і дадуть масло відмінної якості.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна посіяти під зиму насіння маргариток, матіолу дворогу і нагідки. Також добре посіяти декоративні маки і садові фіалки. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго стояти в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні кухня - це найкраще місце, де можна розслабитися. Займіться приготуванням їжі, продовжуйте консервувати, солити і квасити капусту. Можна заготовити вино і соки. Збирайте плоди лікарських рослин.

Корисно знати!

В дни Льва на убывающей луне хорошо обрезать сухие ветки. Удачными будут и борьба с вредителями, заготовка на зиму дров и покупка строительных материалов. 

Опубліковано: 21 сер 2019
Переглядів: 1099
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.