Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 13 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться посівом і посадкою, пересадкою більшості рослин. Особливо вдалий цей період для однорічників. Головне садити на високий урожай, але не на насіння і не для зберігання. Гарний час для мінеральної та органічної підгодівлі.

post_thumb_preview
На городі

Не варто прибирати коренеплоди на зберігання. Сійте на розсаду і висаджуйте сіянці баклажанів, помідорів і перців. Можна посіяти картоплю, посадити будь-яку цибулю і капусту. Сійте і садіть гарбузові овочі - огірки, кабачки та патисони.

post_thumb_preview
У квітнику

Посадіть шипшину. Не можна сьогодні сіяти, садити й пересаджувати бульбові, ампельні, кучеряві і трав'янисті рослини. Краще не застосовувати отрутохімікати. Заготовлюйте листя лікарських рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Двадцять п'ятий місячний день підходить для нескладної роботи по дому. Наведіть порядок у шафах, приготуйте їжу, позбудьтеся від пилу. Можна полити кімнатні та балконні рослини, зайнятися пранням білизни.

Корисно знати!

У Раку ефективно садити листові овочі, особливо салат. Краще і швидше розвиваються низькорослі овочі, гірше - високі.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1054
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.