Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 12 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна сіяти і садити в Раку більшість однорічних культур, також і декоративно-листяних, головне, щоб не на тривале зберігання і не на насіння. Видаляйте бур'яни, проріджуйте і підсапуйте сходи. Вносьте під корінь добрива.

post_thumb_preview
На городі

Прорідіть сходи, організуйте полив і підгодівлю. Продовжуйте замочувати і пророщувати насіння для посіву у відкритий ґрунт на розсаду. Прибирайте вершки на тривале зберігання, при цьому не збирайте в ці дні урожай коренеплодів.

post_thumb_preview
У квітнику

Висаджуйте декоративні чагарники, троянди і бульбоцибульні. Робіть щеплення і перещеплення. Обрізуйте дерева і чагарники.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для будь-яких активностей по дому, починаючи від наведення порядку в кімнатах і закінчуючи масштабним ремонтом. Роботи на кухні теж багато, так що відпочивати не доведеться. Продовжуйте консервувати, солити та квасити капусту. Рекомендується також зайнятися доброустроєм саду.

Корисно знати!

Насіння, посіяне в дні Рака, як правило, дає ніжні паростки. Коріння і стебла відмінно розвиваються, але при цьому легко ламаються. Через соковитість таких плодів, їх краще відразу відправляти на перероблювання.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1143
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.