Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 11 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Прийшов час для посадки полуниці, малини, винограду та інших ягідних кущів. Рекомендується органічна і мінеральна підгодівля. Підготуйте ями для посадки нових саджанців.

post_thumb_preview
На городі

Проведіть розпушування, полив і щеплення. Прибирайте вершки на тривале зберігання. Сприятливий період для посіву швидко зеленних. Займіться дорощуванням кольрабі. Сьогодні краще не викопувати коренеплоди.

post_thumb_preview
У квітнику

День підходить для посадки і посіву декоративно-листяних рослин. Можна сіяти під зиму однорічні айстри, гвоздику турецьку і маки. Також сійте сальвию, незабудки, троянди, крокуси і хризантеми.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для наведення порядку в будинку. На кухні теж є чим зайнятися. Можна продовжити консервувати, солити, заготовлювати соки і вино. Відповідний день для прання білизни та скошування газону.

Корисно знати!

У дні Рака корисно удобрювати квіти, поливати кімнатні та балконні рослини, стригти газони і кущі. Також при спадаючому місяці особливо вдаються соління і консервація.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 988
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.