Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 10 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться прополкою і обробкою рослин від шкідливих комах і збудників захворювань. Можна внести в грунт органічні добрива. Видаліть зайві полуничні вуса, прикореневу поросль у кущів і дерев, зробіть санітарну обробку крон кущів. Продовжуйте збирати урожай наземних.

post_thumb_preview
На городі

Приберіть зернові. Саме час зосередитися на розпушуванні міжрядь без поливу. Пора провести розпушування і обробку рослин від шкідливих комах і збудників захворювань.

post_thumb_preview
У квітнику

Висаджуйте клематиси і інші рослини з довгим і кучерявими пагонами. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати вас в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Цей день краще присвятити виконанню простих справ. Хоча на кухні роботи буде дуже багато: консервування, соління, квашення капусти, заготівля соку і вина. Можна також зібрати квітки і насіння лікарських рослин.

Корисно знати!

У дні Близнюків вкрай вдало садити все "вусаті" рослини. Також при спадаючому місяці добре посадити коренеплоди, чагарники, валеріану і квіти.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1037
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.