Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 1 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні рекомендується зайнятися збором врожаю, обрізанням, обприскуванням від шкідників і хвороб, а також прибиранням бур'янів. Прорідіть сходи і обгортайте рослини. Також видаліть зайві відростки у полуниці.

post_thumb_preview
На городі

Можна зайнятися збором насіння і сім'яників, обприскати рослини від хвороб і шкідників. Продовжуйте викопувати картоплю. Вдалий день для обробітку ґрунту.

post_thumb_preview
У квітнику

Формуйте крони, видаліть зайві пагони і квіти, хворі рослини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати вас в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Полив і зрошення кімнатних рослин. Порадуйте домочадців смачною випічкою. Тісто сьогодні вдасться особливо повітряним. Зберіть квіти і лікарські насіння для сушки.

Корисно знати!

Водолій управляється Сатурном і традиційно вважається найбільш неродючим знаком. Рекомендується рихлити ґрунт для прополювання рослин.

Опубліковано: 16 сер 2018
Переглядів: 1151
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.