Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 6 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Час провести санітарне прочищення чагарників і дерев. Видаліть суничні вуса, які вам не потрібні, виріжте прикореневу поросль. Видаліть пасинки, прищіпніть кінчики пагонів у тепличних рослин для посилення їх розгалуження.

post_thumb_preview
На городі

Сприятливий період для збору овочів, коренеплодів і насіння на тривале зберігання. Проведіть боротьбу зі шкідниками та хворобами рослин. Сьогодні не варто проводити полив.

post_thumb_preview
У квітнику

Сійте ампельні, що стеляться і повзучі види і різновиди. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Викопуйте хризантеми, бульби і цибулини на зберігання.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати вирощену продукцію на зиму. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні буде особливо смачним і повітряним. Слушна нагода для миття вікон і провітрювання всіх приміщень в будинку.

Корисно знати!

Спадаючий місяць - відмінний період для риття колодязів, будівництва, заготівлі дров, збору коренеплодів, зернових, ягід, а також для сушіння овочів.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1470
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.