Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 5 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна замочувати і пророщувати насіння для майбутніх посівів в захищений грунт. Сійте і саджайте багаторічники, кущі та дерева. Організуйте помірний полив рослин і рихліть грунт тільки, коли він висохне. Заготовлюйте сіно і цілющі коріння.

post_thumb_preview
На городі

У городі сьогодні з плодових рослин краще сіяти і садити ті рослини, що дають підземні плоди: морква, буряк, топінамбур. Можна посадити також цибулю, мангольд і дайкон. Можна закладати коренеплоди і картоплю на зберігання.

post_thumb_preview
У квітнику

Садіть троянди, бульбоцибульні і багаторічні квіти. Також пора викопувати бульби і цибулини на зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий період для продовження консервування, соління, квашення капусти, можна робити соки і вино. Особливо вдалим буде консервування коренеплодів. Гарний час для збору і зберігання фруктів.

Корисно знати!

Рослини, посаджені в дні Тельця, відмінно переносять перепади температури і мають підвищену морозостійкість.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1617
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.