Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 4 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна готувати насіння до посіву в захищений грунт: замочування і пророщування. У Тельці сприятливо сіяти і садити повільно зростаючі культури: багаторічні рослини, кущі та дерева. Можна організувати підзимний полив саду.

post_thumb_preview
На городі

Висаджуйте озимий часник, цибулю, закладайте коренеплоди і картоплю на зберігання, кольорову капусту - для дорощування в темному приміщенні. Слушна нагода для висадки цибулі-батун і цибулі-порей. Перекопайте грядки і внесіть органічні добрива.

post_thumb_preview
У квітнику

Цей день відмінно підходить для посадки троянд, бульбоцибулевих і багаторічних квітів. Видаліть бур'яни з клумб. Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Заготовлюйте вирощену продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Особливо вдалою буде консервація коренеплодів. День не має для прибирання будинку, а ось провітрити приміщення і зайнятися пранням цілком можна.

Корисно знати!

У дні Тельця традиційно можна садити будь-які рослини. Все, що буде посаджено або посіяно буде відмінно розвиватися, мати відмінну якість і довго зберігатися.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1576
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.