Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 3 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Збирайте врожай, обробляйте рослини від хвороб і шкідників, займіться санітарною обрізкою сухих гілок і вирізкою порослі. Рихліть землю на тих клумбах, де ще щось росте. Обрізайте непотрібні вуса у суниці.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте врожай на зберігання. Слушна нагода для прополки грядок з зимуючими багатолітниками. Можна боротися з бур'янами і перекопувати грядки. Проріджуйте і підсапуйте сходи в теплиці.

post_thumb_preview
У квітнику

Варто поміняти субстрат в горщиках кімнатних рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довгий час радувати в букетах. Збирайте лікарські рослини на сушку.

post_thumb_preview
В будинку

День відмінно підходить для роботи на кухні. Продовжуйте заготовлювати соки і вино. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні виходить особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

Дні Овна відмінно підходять для збору врожаю коренеплодів, зернових, фруктів, а також лікарських рослин. Слушна нагода для сінокосу, сушіння овочів і фруктів, заготівлі дров.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1603
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.