Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 28 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні Овна рекомендується зайнятися обробкою землі: перекопуванням, прополкою, розпушуванням, проріджуванням і підгортанням сходів. Також перевірте і при необхідності замініть ґрунт в горщиках у кімнатних рослин.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте на тривале зберігання всі культури, перекопуйте ґрунт і сидерати літнього посіву, замінюйте ґрунт в теплицях.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Не варто обрізати крони дерев і кущів, в тому числі і кімнатних.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні відмінний день для сушки, заготовок соків і вина. Також можете побалувати себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні виходить особливо смачним і повітряним. Гарний час для збору, зберігання і консервування фруктів.

Корисно знати!

У дні Овна краще утриматися від посадки більшості рослин, через те, що вони дуже швидко ростуть і не встигають сформувати надійне стебло.

Опубліковано: 03 жов 2019
Переглядів: 2347
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.