Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 27 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте садити ягідні чагарники, малину, полуницю. Організуйте підгодівлю й поливи, однак постарайтеся, щоб вони були помірними.

post_thumb_preview
На городі

Можна організувати подзимний посів насіння пряносмакових зеленних культур, скорцонера. Сійте в теплиці, на підвіконні крес-салат, шпинат, листову гірчицю, петрушку кореневу, різні луки, буряк, а також мангольд. Також займіться дорощуванням цвітної капусти в темному приміщенні.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінний день для посадки і пересадки багаторічних квітів, декоративних чагарників. Саме час посіяти в квітнику під зиму гвоздику Шабо, а також сальвії блискучу і яскраво-червону.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для скошування газону і зовсім невідповідний для збору врожаю. У будинку найкраще займатися нескладною роботою: навести порядок в кімнаті, пересадити квіти, скласти речі в шафах, провітрити будинок.

Корисно знати!

У дні Риб сприятлива пересадка рослин - вони швидко приживаються. У ці дні добре збирати лікарські трави.

Опубліковано: 03 жов 2019
Переглядів: 2199
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.