Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 25 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться ремонтом стовбурів, перекопкой пристовбурних кіл. Організуйте боротьбу з бур'янами, шкідниками і хворобами. Формуйте крони декоративних дерев і чагарників, видаляйте непотрібні суничні вуса, прикореневу поросль, а також хворі рослини.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте урожай на тривале зберігання. Збирайте насіння і насінники, обробляйте грунт. Можна заготовлювати грунт для вирощування розсади. Прибирайте зернові.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендується садити цибулинні квіти: гіацинти, мускарі, нарциси, тюльпани. З лілій саджайте найбільш холодостійкі види. Також зверніть увагу, що посів і посадка інших рослин як у відкритий, так і в захищений грунт можливі тільки в експериментальних цілях.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Вдалий день для збору і зберігання фруктів. Слушна нагода для легкого прибирання, провітрювання будинку, видалення пилу.

Корисно знати!

У дні Водолія, як правило, виходить дуже смачна консервація овочів і фруктів.

Опубліковано: 03 жов 2019
Переглядів: 1954
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.