Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 24 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Пора провести санітарне прочищення крон дерев і чагарників, прищипніть в теплиці верхівки пагонів, видаліть з рослин пасинки. Обробіть рослини і землю під ними від паразитів і збудників різного роду інфекцій. Збирайте насіння і дозрілі плоди.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте урожай на тривале зберігання. Збирайте насіння і насінники. Організуйте обробку грунту. Заготовте грунт для вирощування розсади. Займіться прополкою і проріджуванням сходів.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте бульби і цибулини на зимове зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Заготовлюйте лікарську сировину.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогоднішній день не підходить для роботи в будинку. Не варто мити підлогу, затівати перестановку меблів або починати ремонт. Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино

Корисно знати!

У дні Водолія при зростаючому місяці рекомендується збирати урожай лікарських трав, зернових, а при спадаючому - коренеплоди.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 2015
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.