Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 23 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий час для посадки плодових дерев і чагарників або прикопування саджанців до весни. Займіться обрізанням, обробляйте рослини від хвороб і шкідників, організуйте підзимний полив і підгодівлю.

post_thumb_preview
На городі

Для власників теплиць рекомендується замочувати і пророщувати насіння. Можна сіяти і садити будь-які культури, в тому числі зернові, овочеві та коренеплідні. Можна сіяти озимі цибулю і часник.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте коріння лікарських рослин. У квітнику можна посадити кореневищні іриси - сибірські, каліфорнійські або болотні. Без необхідності намагайтеся не турбувати коріння рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Крім того день підходить для абсолютно будь-яких справ. Головне почати і закінчити їх до закінчення поточного дня.

Корисно знати!

Дерева і чагарники, посаджені в дні Козерога, будуть довго плодоносити. А ось для пересадки квітів цей період не підходить.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 2143
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.