Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 21 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Відмінний день для посадки плодових дерев і чагарників, або прикопування саджанців до настання весни. У дні Козерога можна займатися обрізанням. Обробіть сад від хвороб і шкідників, організуйте полив і підгодівлю.

post_thumb_preview
На городі

У теплиці можна посадити цибулю, часник, кореневища хрону, цибулю-сівка. Пересаджуйте в теплицю качанний салат і цикорій. Збирайте врожай і закладайте його в сховище.

post_thumb_preview
У квітнику

Слушна нагода для посадки бульбоцибульних і багаторічних квітів, троянд, декоративних чагарників. Крім того, можна пересаджувати квіти, які мають зимувати на холодних підвіконнях.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для заготівлі продукції на зиму. У цей день не варто займатися перестановкою меблів. Також не плануйте змінювати колір стін, стригти газони або починати ландшафтний дизайн свого двору. Краще відкласти ці справи до більш сприятливого моменту.

Корисно знати!

У дні Козерога сприятливо садити зимові овочі і коренеплоди. Коренева система у таких рослин досить міцна.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1707
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.