Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 2 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

В повний місяць рекомендується розпушувати землю, можна укладати мульчу, проріджувати сходи, полоти, проводити обробку від захворювань і шкідливих комах. Обрізати непотрібні вуса у суниці.

post_thumb_preview
На городі

У цей день не варто що-небудь сіяти, садити або пересаджувати. Не потрібно займатися пасинкуванням, прищіпкою, пікіровкою, щепленнями, живцюванням і укоріненням рослин. Зберіть насіння на насінники, в тому числі коренеплідні та лікарські рослини.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно перенесуть транспортування і будуть довго радувати в букетах. Збирайте лікарські рослини на сушку.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна заготовлювати соки і вино. Також день сприятливий для випічки. Тісто сьогодні виходить особливо смачним і повітряним. Слушна нагода для збору і консервації фруктів.

Корисно знати!

Посаджені в дні Овна рослини занадто швидко ростуть і не встигають сформувати надійне стебло. Краще садити все, що швидко росте.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1460
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.