Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 19 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

День відмінно підходить для посадки плодових дерев і винограду. Займіться очищенням старої кори і ремонтом стовбурів. Можна сіяти газонну траву і продовжувати перекопувати клумби. Вносьте добрива в грунт.

post_thumb_preview
На городі

У теплиці саджайте озимий часник, цибулю. Можна висаджувати в теплицю на підвіконня петрушку, селеру, салат цікорний - в темне приміщення, а також кольорову капусту - на дорощування.

post_thumb_preview
У квітнику

Висаджуйте клематиси, укорінюйте живці, викопуйте бульби і цибулини на зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букеті.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати вирощену продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Стрільця рослини стають чутливими до механічних пошкоджень, тому потрібно бути обережними при виконанні будь-яких садово-городніх робіт.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1694
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.