Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 18 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

День підходить для посадки плодових дерев. Висаджуйте: вишню, грушу, персик, абрикос, сливу, черешню, яблуню. Також хороший період для посадки чагарників: малини, ожини.

post_thumb_preview
На городі

Можна висаджувати часник, цибуля, сіяти щавель. У теплицю можлива висадка розсади кольорової капусти, пересадка на дорощування качанового салату. Садіть на вигонку вітамінну зелень цибулі-батун, шніт-цибулі, ріпчастої, буряку, мангольд, кореневих петрушки, селери.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінний день для посадки будь-яких квітів, особливо ірисів, крокусів, гіацинтів, лілій зимостійких сортів. У дні Скорпіона утримайтеся від обрізки квітів, щоб не завдати рослинам серйозної шкоди.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте робити заготовки на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Також ви можете підстригти газони, прибрати в будинку і на вулиці, пересадити вазони, зробити перестановку меблів.

Корисно знати!

Посаджена і зібрана картопля в дні Скорпіона, швидше за все буде водянистою і під час зберігання, придбає неприємний смак.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1617
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.