Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 17 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Вдалий час для посадки кущів смородини, агрусу та малини. З кісточкових дерев можна садити вишню, сливу, персик і абрикос, а з кісточкових культур саджайте яблуню і грушу. У регіонах з теплим кліматом можна також висаджувати суницю.

post_thumb_preview
На городі

Для тих, хто продовжує посівні і посадкові роботи в захищеному грунті, займіться підготовкою насіння: замочіть його або покладіть на пророщування. Сіяти і садити в Скорпіоні на насіння і на тривале зберігання можна однорічники і багаторічники, в першу чергу гарбузові культури.

post_thumb_preview
У квітнику

В квітник можна висадити крокуси, зимостійкі лілії та іриси. В домі також можна садити кактуси пустельні, алое колпачковидне, дурман білосніжний, ехінакактус Грузона.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні вдалий день для заготовки продукції на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. У будинку рекомендується робити все що завгодно, починаючи від дрібного прибирання і закінчуючи масштабним ремонтом.

Корисно знати!

Скорпіон управляється Марсом і відноситься до родючих знаків. Плоди в період Скорпіона стають духмяні і смачні.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1644
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.