Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 16 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Пора зайнятися укоріненням живців, внесенням в ґрунт добрив, поливом, проте варто враховувати, що без подальшого розпушування ґрунту навколо рослин. Проведіть омолоджуючу і санітарну обрізку кущів та дерев.

post_thumb_preview
На городі

У день молодого місяця від багатьох робіт слід відмовитися. Але, якщо немає такої можливості, можна робити нескладну роботу. Зберіть насіння рослин і врожай коренеплодів.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна заготовлювати квіти лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. З ранку займіться нескладною роботою по дому, а після обіду приступайте до реалізації давно намічених планів. Можна провітрити будинок.

Корисно знати!

Період Терезів підходить для посадки кісточкових фруктових дерев і чагарників, коренеплодів, стрічкових культур, кормових трав та зернових.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1729
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.