Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 15 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте осінню обрізку кущів та дерев. Саме час провести процедуру омолодження. Укорінюйте живці, розпушуйте грунт. Посадіть ягідні культури: агрус, виноград і суницю. З садових дерев можлива посадка персика, абрикоса та вишні.

post_thumb_preview
На городі

Можна сіяти і садити на насіння і на тривале зберігання, а також пересаджувати стеблеплідні, бульбоплідні, коренеплідні рослини, зелень, злакові, бобові, овочеві та плодово-ягідні культури.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. У квітнику можна сіяти шавлію, гвоздику, флокси, незабудки. Полив рослин в Терезах повинен бути помірним, а зрошення і зовсім необхідно виключити.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Відмінний день для покупок речей в будинок. Купуйте меблі, картини, побутову техніку і електроніку, будь-які елементи декору та аксесуари, посуд і навіть їжу.

Корисно знати!

Дні Терезів вдалі для посіву, посадки і пересадки овочевих і квіткових рослин, ягідних, а також плодових дерев.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1858
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.