Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 14 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться обрізанням дерев і чагарників. Внесіть в ґрунт органіку і мінеральний калійно-фосфорний комплекс. Зберіть урожай цибулевих і бульбових культур і помістіть його на зберігання. Організуйте підзимний полив.

post_thumb_preview
На городі

Відмінний день для щеплення рослин. Видаліть на тепличних грядках бур'яни і проведіть обробку рослин від шкідливих комах і збудників хвороб. Також перекопайте грядки на городі, приберіть рослинні залишки і складіть їх в компостну яму.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні сприятливо ділення і пересадка багаторічних квітів, розмноження відводками. Діва прихильна до обрізки і поливу рослин. Заготовлюйте коріння лікарських рослин.

post_thumb_preview
В будинку

День категорично не підходить для консервації фруктів. Можна зайнятися дрібними справами по дому, невелике прибирання, приготування їжі, догляд за квітами, витирання пилу або ремонт одягу. Дрібна робота не принесе втоми і буде в радість.

Корисно знати!

Рослини, посаджені в дні Діви, дають швидкі сходи. Відмінний період для засівання газонів.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1207
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.