Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 13 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Робіть щеплення і перещеплення, обробляйте рослини від грибкових захворювань і паразитів, прибирайте бадилля і опале листя, упорядковуйте сад. Обрізуйте дерева і чагарники. Збирайте на зберігання дозрілі плоди.

post_thumb_preview
На городі

Займіться вигонкою зелені коренеплодів буряка, петрушки, мангольд, селери. Підгодуйте багаторічні овочі. Боріться з підземними шкідниками. Необхідна глибоке перекопування грядок з внесенням добрив.

post_thumb_preview
У квітнику

День сприяє посіву однорічних квітів і посадці декоративних крупномірів - дерев і чагарників. Також добре будуть рости посаджені в цей день рослини з гнучкими стеблами, наприклад, ліани, ампели і полуниця.

post_thumb_preview
В будинку

Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Можна зайнятися пранням. День підходить для дрібної роботи по дому, великі справи такі, як: масштабний ремонт, генеральне прибирання, фарбування стін або перестановку меблів, краще відкласти до більш вдалого моменту.

Корисно знати!

Діва управляється Меркурієм і вважається малородючим знаком. У дні Діви краще удобрювати сад і город, підгодовувати кімнатні рослини.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1436
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.