Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 12 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Висаджуйте саджанці агрусу і винограду. Посадіть кісточкові дерева - вишню, сливу або черешню. Сьогодні не варто організовувати полив і підживлення рослин. Можна зайнятися щепленнями і благоустроєм саду.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте в городі овочі, що залишилися на зберігання, викопуйте багаторічну цибулю і пересаджуйте її в теплицю або на підвіконня. Перекопуйте грядки і замінюйте грунт в теплиці.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітнику час сіяти запашний горошок, фіалки і маки. Можна обробляти кущі і грунт під ними від шкідливих комах і збудників захворювань. Також займіться зрізанням непотрібних пагонів і формуванням крони.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте робити заготовки на зиму. Сьогодні - сприятливий час для нескладної роботи по дому. Наприклад: приберіть в шафах, протріть пил, приготуйте їжу. Можна провітрити будинок.

Корисно знати!

У дні Лева рекомендується проводити збір і сушку фруктів і коренеплодів, збір лікарських трав. Відповідний період для засівання або настилу газону.

Опубліковано: 30 вер 2019
Переглядів: 1636
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.