Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 11 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Рекомендується сьогодні пересаджувати рослини тільки з потужною кореневою системою. Висаджуйте виноград, агрус. Можна також посадити волоський горіх, черешню і сливу. Обробіть рослини від збудників хвороб і шкідливих комах.

post_thumb_preview
На городі

Обробіть землю, перекопуйте, розрушуйте, займіться прополкою бур'янів. При збиранні та посіві соняшника під цим знаком добре збережуться маслосемена і вийде масло відмінної якості.

post_thumb_preview
У квітнику

Під зиму сійте нігтики, волошки, незабудки, садіть маргаритки, левкої та віоли. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовку продукції на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Відмінний час для збору і заморожування фруктів. У будинку можна затіяти, як генеральне прибирання, так і масштабний ремонт.

Корисно знати!

У дні Лева можна садити і прищеплювати плодові кущі і дерева, а також швидкопсувні овочі.

Опубліковано: 30 вер 2019
Переглядів: 1521
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.