Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 10 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

День відмінно підходить для посадки ягідних кущів, малини, винограду і ожини. Займіться перекопкой пристовбурних кіл з внесенням органічних добрив. Організуйте подзимний полив і обрізку.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна висаджувати багаторічну цибулю, кореневі петрушку, селеру для вигонки зелені, посійте шпинат. Також розпушуйте землю, проріджуйте сходи, видаляйте бур'яни.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливий час для посадки бульбоцибульних квітів, троянд і декоративних чагарників. Заготовлюйте листя лікарських рослин. Можна висадити шипшину.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати на зиму продукцію: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. При спадаючому місяці можна косити траву, організувати прання. Полийте кімнатні та балконні рослини.

Корисно знати!

Рак управляється Місяцем і відноситься до родючих знаків. У цей час дозволяється висаджувати, сіяти і пересаджувати багато культур.

Опубліковано: 30 вер 2019
Переглядів: 1724
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.