Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 1 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте збір врожаю, проведіть боротьбу з хворобами і шкідниками. Можна зайнятися санітарною обрізкою порослі і сухих гілок. Проріджуйте і окучуйте сходи в теплиці, видаліть непотрібні полуничні вуса.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте врожай для довгого зберігання. Варто зібрати дозрілі насіння рослин, в тому числі коренеплідних і лікарських. У дні Овна можна рихлити і перекопувати землю в городі.

post_thumb_preview
У квітнику

Замініть субстрат в горщиках домашніх рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Збирайте лікарські рослини на сушку.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для нескладної роботи на кухні. Сушка, заготівля соків і вина. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні виходить особливо смачним і повітряним. Також рекомендується провести невелике прибирання, прибрати в шафах.

Корисно знати!

Овен управляється Марсом і відноситься до сухих і безплідних знаків. У ці дні рекомендується утриматися від посадки більшості рослин.

Опубліковано: 28 вер 2019
Переглядів: 1529
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.