Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 6 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Рекомендується продовжити підготовку до посіву. В саду можна посадити: горобину, грушу, калину, суницю, виноград, агрус, сливу. У дні Раку слід утриматися від посіву, посадки і пересадки бульбових, ампельних і витких рослин.

post_thumb_preview
На городі

Сійте і садіть однорічні культури: вони дадуть хороший урожай, проте насіннєвий матеріал і лежкість плодів отримаєте не кращої якості. Посійте насіння шпинату.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна садити декоративно-листяні рослини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Подзимний посів однорічних квітів: хризантеми кілеватної, календули, космеї і ін.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Не варто поливати квіти. У будинку можна організувати легке прибирання, вимити вікна, скласти речі в шафах.

Корисно знати!

У дні Рака при спадньому місяці господаркам особливо вдається консервація та соління.

Опубліковано: 25 жов 2019
Переглядів: 1778
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.