Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 5 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Вдалий час для замочування і пророщування насіння для посіву. Можна сіяти однорічні культури, але не на зберігання і не на насіння. Посадіть смородину, малину і суницю, а з фруктових дерев: грушу, горобину і яблуню.

post_thumb_preview
На городі

З овочів сійте на розсаду і висаджуйте в ґрунт сіянці, що підросли пасльонових рослин - баклажанів, солодких перців, помідорів. Садіть капусту, в тому числі пекінську, брюссельську і савойську, сійте цибулю і часник, посадіть на розсаду огірки, кабачки і патисони.

post_thumb_preview
У квітнику

Прищипуйте кінчики пагонів, щоб стимулювати їхнє зростання. Робіть щеплення і перещеплення. Продовжуйте викопувати і поміщати на зберігання квіткові бульби і цибулини.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Вдалий час для консервування овочів та збору і зберігання фруктів.

Корисно знати!

У дні Раку вдало удобрювати квіти, поливати кімнатні та садові рослини, а також стригти газони і кущі.

Опубліковано: 25 жов 2019
Переглядів: 1740
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.