Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 4 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Рекомендується провести розпушування сухого ґрунту, прорідити і підгорнути сходи, видалити бур'ян. Проведіть обробку рослин інсектицидами або фунгіцидними засобами. Вдалий час для формування рослин обрізанням, зробіть санітарне прочищення крон, у полуниці видаліть непотрібні вуса.

post_thumb_preview
На городі

Прийшов час для розпушування грунту під вигоночні культури. Займіться вигонкою зеленої цибулі, петрушки, селери, буряка, мангольда і інших культур. Також можливо рихлити сухий грунт, мульчувати грядки, проріджувати сходи.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітнику відповідний день для посадки шипшини і плетучих троянд. Садіть декоративні рослини з довгими і кучерявими стеблами. Вкривайте на зиму клематиси і троянди.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте, робіть соки і вино. Особливо в цей день вдасться консервація коренеплодів. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Близнюків при спадному місяці добре садити чагарники, валеріану і будь-які квіти.

Опубліковано: 16 жов 2019
Переглядів: 1686
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.