Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 30 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні повного місяця не варто займатися посівом, посадкою і пересадкою, проте цей час можна присвятити догляду за рослинами: прополкою, проріджуванням і обробкою від грибкових захворювань і шкідливих комах.

post_thumb_preview
На городі

Сьогоднішній день відрізняється найбільш активним ростом всіх видів рослин, тому варто розпушити грунт навколо сходів, підгорнути їх і замульчувати ділянку.

post_thumb_preview
У квітнику

Якщо у вас немає можливості відмовитися від роботи в повний місяць, рекомендуємо садити і сіяти ампельні і декоративні рослини зі звисаючими, сланкими або повзучими стеблами.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна займатися консервацією, сушінням, солінням, квасити капусту, робити соки і вино. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. День підходить для домашніх справ, особливо слід приділити час побутовій рутині.

Корисно знати!

Дні Близнюків добре підходять для видалення зайвих пагонів, прополки і обробки грунту.

Опубліковано: 10 лис 2019
Переглядів: 1117
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.