Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 29 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий період для обрізки дерев і чагарників, очищення штамбів і скелетних гілок від відсталої кори. Підготовляйте насіння до посіву, особливо багаторічні і деревні рослини.

 

post_thumb_preview
На городі

Приведіть у порядок земельну ділянку: перекопайте, розпушуйте грунт, підсапуйте рослини, проріджують сходи, видаляйте бур'яни. Можна організувати полив рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулинні. Заготовлюйте коріння рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Відмінний час для посіву насіння багаторічних квітів.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте робити заготовки на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Особливо вдасться консервація коренеплодів. День підходить для роботи по дому. Можна зайнятися прибиранням, масштабним ремонтом і позбутися від речей, якими ви довгий час не користуєтеся.

Корисно знати!

У дні Тельця рекомендується збирати урожай фруктів, ягід, овочів і грибів. Вони відмінно підійдуть для всіляких заготовок на зиму.

Опубліковано: 10 лис 2019
Переглядів: 1013
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.