Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 28 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Сійте і саджайте в саду культури, що дають наземні плоди. Також можна посадити садову суницю, плодові дерева, чагарники і багаторічники. Можна поливати посадки і рихлити землю після поливу.

post_thumb_preview
На городі

Висадіть в теплицю розсаду білокачанної, савойської і брюсельської капусти. Можна також посіяти під зиму цибулю і часник. З пряно-зеленних рослин сійте: валеріану, кріп, коріандр, латук, фенхель, а також спаржу.

post_thumb_preview
У квітнику

У Тельці краще не займатися пересадкою, особливо восени. Викопуйте цибулинні. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Особливо смачною вийде консервація фруктів. Несприятливий час для домашніх справ. Не варто починати ні ремонт, ні прибирання з нуля, інакше все буде валитися з рук.

Корисно знати!

У дні Тельця добре садити коренеплоди, цибулинні і бобові культури.

Опубліковано: 10 лис 2019
Переглядів: 1022
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.