Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 27 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться замочуванням і пророщуванням насіння. У Тельці добре сіяти і висаджувати багаторічні, дерева і чагарники. Рослини виростуть міцними, морозостійкими і стійкими до різних захворювань.

post_thumb_preview
На городі

У теплиці можна організувати посів пекінської капусти, листового салату, крес-салату і шпинату. Добре також сіяти гарбуз, помідори, квасолю, горох, редис і ін. В грунт можна внести мінеральні добрива.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Намагайтеся при розпушуванні не пошкодити коріння рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Заготовлюйте продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. День підходить для поливу, особливо кімнатних і балконних рослин. Що стосується роботи в будинку, то її краще відкласти до більш сприятливого моменту.

Корисно знати!

Рослини, посаджені в Тельці дають багато пагонів, довго цвітуть, наділені міцною кореневою системою і дають хороші врожаї.

Опубліковано: 10 лис 2019
Переглядів: 942
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.