Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 2 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

У Тельці рекомендується підготуватися до посіву, можна замочити насіння і покласти їх для пророщування у вологу тканину. Можна зайнятися поливом рослин, але підгортати і рихлити в прикореневій зоні потрібно обережно.

post_thumb_preview
На городі

Висаджуйте в ґрунт розсаду будь-яких різновидів капусти: кольорову, савойську, біло качану, червоно качану, брюссельську. Садіть огірки і томати. Сійте редис і ріпу.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулинні. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Посадіть шипшину.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Вдалий день для збору, заморожування і консервації фруктів.

Корисно знати!

У дні Тельця сприятлива посадка і пересадка будь-яких рослин, а також щеплення і обрізки дерев і чагарників для посилення росту пагонів.

Опубліковано: 16 жов 2019
Переглядів: 2492
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.