Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 19 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятлива посадка овочів, що дають наземні плоди. Садіть деревовидні рослини і чагарники, займіться посадкою рослин, які в майбутньому будуть використані як підщепи. Сійте і садіть під зиму багаторічні рослини, які зимують у відкритому грунті.

post_thumb_preview
На городі

Хороший день для посіву або посадки в теплицю розсади кольрабі, брокколі або цвітної капусти. Посадіть часник і цибулю. Можна посіяти також бобові рослини, перець чилі і мангольд.

post_thumb_preview
У квітнику

День сприяє пересадці рослин з ослабленою кореневою системою, а також тих кольорів, які мають зимувати на холодних підвіконнях. Можна робити прикореневе підживлення.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Відмінний час для збору, зберігання і заморожування фруктів. У будинку можна організувати прибирання, зробити невеликий ремонт.

Корисно знати!

У дні Козерога можна займатися обробітком ґрунту, внесенням добрив, зробити щеплення дерев і сінокосом.

Опубліковано: 05 лис 2019
Переглядів: 1035
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.