Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 17 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливі роботи: збір врожаю і збирання їх на тривале зберігання, збір насіння, зрізання непотрібних пагонів і формування крони, обробка від шкідників і хвороб. Не варто займатися поливом і підгодівлею.

post_thumb_preview
На городі

Перевірте як зберігатися урожай в сховище, зіпсований плоди відразу видаляйте. Можлива посадка рослин на зелень, прополка, обприскування від шкідників. Можна займатися культивуванням грунту.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні сприятлива викопування цибулин і бульб, збір насіння, зрізання квітів (вони будуть довго стояти в букетах), обрізання, обробка від шкідників, можлива посадка декоративних рослин з міцним корінням.

post_thumb_preview
В будинку

День сповнений енергії, тому сьогодні можна переробити купу заздалегідь запланованої роботи. Консервування, готування і випічка сьогодні будуть вдалими. При догляді за кімнатними рослинами виключіть полив і підгодівлі.

Корисно знати!

Рак під спадною місяцем не дозволяє довго розслаблятися і відпочивати, так посадки і посів під ним найсприятливіші. Вільний час відведіть для відпочинку і творчості.

Опубліковано: 05 лис 2019
Переглядів: 1197
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.