Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 16 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

На зростаючому Місяці найкраще розвиваються рослини, що дають наземні плоди, зокрема зелень, баштанні та інші плодові культури. Рекомендована також пересадка суниці і деревних рослин, якщо ви живете в південних і центральних регіонах України.

post_thumb_preview
На городі

Підготуйте посадковий матеріал і посадіть його, щоб він міг вкоренитися. Можна організувати полив, перекопати землю на ділянці. Також не зайвим буде розпушити грунт в прикореневій зоні, прорідити і підгорнути сходи.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Рекомендується пересадити будь-який з видів фікуса, а також крінум азіатський або широколистий.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Також цей день підходить для дрібної роботи: легкого прибирання, приготування їжі, провітрювання будинку. Можна затіяти прання.

Корисно знати!

У дні Стрільця краще утриматися від більшості посадок і пересадок рослин. Рекомендується садити дерева і кучеряві овочі, наприклад, квасолю.

Опубліковано: 05 лис 2019
Переглядів: 1346
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.