Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 15 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні Молодого місяця не слід займатися багатьма видами робіт в саду - в цей час краще відпочити. Але, якщо у вас немає такої можливості, підготуйте насіння до посіву. Можна закладати органіку в компост, збирати урожай, стригти траву на газоні і наводити порядок в саду.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна полоти бур'яни, вирізати дику поросль, хворі і засохлі пагони і обробляти рослини від хвороб і шкідників. Однак не варто перекопувати і розпушувати землю.

post_thumb_preview
У квітнику

Слушна нагода для посіву та посадки пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо тих, що мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди, а також кучерявих, плетистих рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна займатися домашніми справами. Помийте вікна, організуйте прання білизни, займіться легким ремонтом. Головне не перевантажуйте себе фізично. Від багатьох робіт в саду і городі краще відмовитися в цей час.

Корисно знати!

Посіяне насіння в дні Скорпіона сходить швидко і дружно. Рослини виростають міцні, з сильною кореневою системою, а стебла і гілки чудово витримують важкі і соковиті плоди.

Опубліковано: 05 лис 2019
Переглядів: 1243
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.