Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 14 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Замочіть для пророщування насіння. Рекомендується сіяти і садити овочі, фрукти, прянощі і квіти. Особливо добре будуть розвиватися рослини, що мають гострі органи у вигляді колючок, шипів або жала.

 

post_thumb_preview
На городі

Посіяні і посаджені в цей час рослини будуть стійкі до хвороб, дадуть хороше насіння. Також їхні плоди будуть довго зберігатися. Сьогодні можна внести під корінь добрива, провести полив і закласти органічні відходи в компост.

post_thumb_preview
У квітнику

У цей день варто утриматися від розпушування та перекопування землі. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

 

 

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні не варто консервувати фрукти і збирати урожай. В цей день вам по плечу будь-яка робота, починаючи з масштабного ремонту і закінчуючи легким прибиранням. Після обіду можна почати виконання найважчої роботи.

Корисно знати!

Посаджена і зібрана картопля в дні Скорпіона буде водянистою і при зберіганні придбає неприємний смак.

 

Опубліковано: 05 лис 2019
Переглядів: 1505
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.