Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 10 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Добре будуть рости посаджені під цим знаком рослини з сланкими, повзучими і звисаючими стеблами, наприклад, полуниця і декоративні ампелі. Не забудьте внести в грунт органічні добрива.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується організувати полив рослин і обробити землю: прополюйте її і очищайте від бур'янів, підсапуйте сходи. Можна проводити будь-який вид обрізки. Обприскайте або обробіть рослини димом від захворювань і шкідників.

post_thumb_preview
У квітнику

День підходить для посадки багаторічних і бульбоцибульних квітів. Займіться укоріненням живців. Заготовлюйте цілющі коріння.

post_thumb_preview
В будинку

Переробляйте на зиму овочі і фрукти: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Несприятливий період для збору врожаю. День сприяє будь-якій роботі по дому, від масштабного ремонту до легкого прибирання.

Корисно знати!

Дні Діви сприятливі для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин від шкідників і хвороб.

Опубліковано: 25 жов 2019
Переглядів: 1684
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.