Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 30 травня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні не варто садити дерева, через те, що місяць перебуває в знаку Водолій. Можна організувати розпушування ґрунту для прополювання рослин. Пора прорідити сходи. Формуйте крону у дерев.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння і коренеплоди на насінники, рекомендується провести прибирання картоплі на тривале зберігання і на насіння. Займіться прибиранням зернових.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготівля квіток, плодів і насіння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Відповідний період, щоб нарешті закінчити справи, які ви давно почали, а завершити ніяк не могли. У цей день наведіть порядок на кухні, переглянете вміст холодильника. Будьте обережні з гострими предметами.

Корисно знати!

Водолій - третій знак стихії Повітря, управляється Сатурном. Це самий безплідний знак, тому краще нічого не садити і не сіяти.

Опубліковано: 30 кві 2020
Переглядів: 4293
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.